Κλειστές στην κυκλοφορία, λόγω εργασιών συντήρησης, θα παραμείνουν η είσοδος και η έξοδος Δημοκρίτου (κόμβος Υ3) της Δυτικής Περιφερειακής Υμηττού, τα ξημερώματα της Τετάρτης 19 Σεπτεμβρίου από ώρα 01:00 και μέχρι ώρα 05:00. Η κυκλοφορία από και προς Χολαργό – Παπάγου θα εξυπηρετείται από τον ανισόπεδο κόμβο Παπάγου (κόμβος Υ2) μέσω της οδού Αναστάσεως. Η «Αττική Οδός» ευχαριστεί για την κατανόηση και ζητάει συγγνώμη για την ενόχληση.
![](https://www.aodos.gr/wp-content/webpc-passthru.php?src=https://www.aodos.gr/wp-content/uploads/2021/12/pegasus_LARGE_t_1561_58138_type12843.jpg&nocache=1)